Nedokážeš preniesť svoj tréningový výkon do zápasu?

Povedali o mne

Ondrej Raszka
hokej

Richard Sabol
hokej

Spolupráca s Lukášom ma nasmerovala správnym smerom. Pomohla mi hlavne s koncentráciou a sebavedomím. Som kľudnejší, neriešim toľko sporné momenty a užívam si hokej.
Vlastimil LakosilHokej, majster SR
S Lukášom som veľmi spokojný, pretože mi pomohol mi vo viacerých veciach. Ukázal mi smer, ktorým sa uberať a naučil ma, ako sa mám lepšie koncentrovať na výkon. Mentálna príprava je súčasťou vrcholového športu. Myslím si, že je otázkou času, kedy si vo všetkých kluboch uvedomia, že takáto spolupráca je veľkým prínosom.
Marek BiroHokej, účastník MS U20
Spolupráca mi priniesla tréningovú aj zápasovú pohodu a hlavne opäť dobrý pocit z hokeja. Pozerám sa na veci iným spôsobom. Myslím si, že Lukáš spravil maximum, keďže už po prvej konzultácii som cítil zmenu k lepšiemu.
Marek ŠimkoHokej
Keby sochár nemyslel na detaily pri svojej práci - aký by to bol výsledok ? To isté platí o športovcovi, ktorý chce dosiahnuť maximum - nesmie vynechať žiadny detail vo svojej príprave. Za veľa detailov v mentálnej časti prípravy, ktoré mi pomáhajú napredovať a spĺňať svoje pool biliardové sny vďačím najmä pánu Bohu a s pozemšťanov : môjmu mental coachovi Lukášovi Piperekovi.
Zdenko LisíkPool biliard, majster SR a účastník ME
Lukášov mentálny tréning úplne zmenil moju prípravu na zápas. Predtým som bol na to úplne sám, ale teraz viem, že mi pri tom pomáha niekto, kto sa vie presne vžiť do môjho problému, nakoľko sa sám venoval profesionálnemu športu. Lukáš mi pomohol zvládnuť stres, ktorý som si na seba pred zápasom vytváral, a ktorý mal negatívny dopad na môj výkon. Naučil ma sústrediť sa na prítomnosť a nájsť optimálnu mieru koncentrácie a uvoľnenosti. Ja osobne som cítil zlepšenie už po prvej konzultácii. Teraz už viem, čo som robil zle, na čo sa mám zamerať a ako odstrániť všetko, čo ma predtým obmedzovalo v mojej hlave. S každou ďalšou konzultáciou sa posúvam ďalej, čo sa odzrkadľuje na ihrisku.
Peter SuraFutbal
Mentálny tréning mi ukázal cestu, ako dosiahnuť svoje ciele. Lukáš ma naučil zvládať tlak, ktorý so zápasom prichádza a ukázal mi, ako byť sústredený po celý čas môjho výkonu. Je to skvelý pocit, keď môžem svoje postrehy zdieľať s niekým, kto Vám rozumie a dokáže hneď reagovať. Lukáš má priateľský prístup, čím vytvára pokojnú atmosféru na komunikáciu všetkých otázok súvisiacich so športovým výkonom. Ak cítite, že môžete byť lepším športovcom a zároveň máte pocit, že Vám v tom niečo bráni, Lukášov mentálny tréning pre vás najlepším riešením. Mne osobne veľmi pomohol a teším sa z dosahovaných výsledkov.
Patrik SuraFutbal
Predtým som mentálnu prípravu vo futbale nepovažoval za dôležitú. Mentálny tréning bol pre mňa bezvýznamný a až keď som pochopil a sám sa aj naozaj presvedčil, že je minimálne rovnako dôležitý ako ten fyzický, začalo sa mi viac dariť. Lukáš mi pomohol dostať sa do optimálnej psychickej pohody a pripravenosti na svoj výkon. Po konzultáciách s nim sa viem oveľa viac zamerať na svoj výkon a neprisudzovať tak dôležitosť nepodstatným veciam a rušivým vplyvom. Dokážem lepšie ovládať svoje myšlienky pred a počas zápasu. Naučil som sa, na čo sa zameriavať a ako sa dostať do želaného stavu mysle pri podávanom výkone (zóna), v ktorom dokážem plne využívať svoje vnútorné zdroje. Po spoločných konzultáciách sa cítim sebavedomejší ako kedykoľvek predtým. Pochopil som, že mentálny tréning je nesmierne dôležitou súčasťou cesty za dosiahnutím svojich cieľov.
Sebastián SmoleňákFutbal
S jeho minulosťou profesionálneho hokejistu a mimoriadnou akademickou prípravou, predpovedám Lukášovi, že bude jedným z najlepších mentálnych coachov nielen na Slovensku, ale v celej Európe.
Bill ColePrezident medzinárodnej asociácie IMGCA
Cítim sa byť kľudnejší, uvoľnenejší a mám pozitívnejší prístup. Dokonca aj priateľka si všimla, že pred zápasom sa už nestresujem až tak ako to bolo predtým. Okrem toho na zápase sa dokážem sústrediť na jednu jedinú pre mňa dôležitú vec a tou je puk.
Denis GodlaHokej, bronzový medailista z MS U20

Okrem vyššie uvedených športovcov aktívne spolupracujem s hráčmi slovenskej hokejovej reprezentácie U18, Tipsport extraligyBasketbalovej extraligy žien.

Chceš preniesť tréningový výkon do zápasu?

Odstráň  týchto 5 predzápasových chýb a podávaj tak lepšie výkony

O mne

Ahoj, volám sa Lukáš Piperek. Som certifikovaný mentálny coach a pomáham športovcom budovať cestu k úspechu


Najnovšie články


Povedali o mne

Spolupráca s Lukášom ma nasmerovala správnym smerom. Pomohla mi hlavne s koncentráciou a sebavedomím. Som kľudnejší, neriešim toľko sporné momenty a užívam si hokej.
Vlastimil Lakosilhokej

Prémiový e-book